TAD Gear F.A.S.T. Pack opis najnowszego 3-dniowego plecaka Patrol Size v.2 i porównanie do klasycznej wersji F.A.S.T. EDC - czyli recenzja opisowa i praktyczna najlepszych średnich plecaków jakie znam! Połączenie klasy Arc'teryxa oraz taktyczności Kifaru!


Maxpedition Pygmy Falcon plecak podręczny na każdą okazję w recenzji napisanej przez RaF'a.


Maxpedition Fatboy połączenie torby, małego plecaka i osobistego organizera w jednym. Recenzja RaF'a.


Krzesiwo magnezowe czyli jak wyczarować ogień przy pomocy kawałka magnezji, iskrownika i noża. Opowieść Wysza o tym, jak rodzi się płomień.


Snowpeak Ti-Spork mały i lekki drobiazg, ale zawsze przydatny w terenie...


Głowice LED KL-1 i KL-3 to odpowiedź na istny boom na rynku latarek diodowych... i to odpowiedź bez wątpienia godna firmy SureFire


Nowa seria latarek Executive Elite w linii SureFire to jak na razie najbardziej zaawansowane, silne latarki osobiste jakie są produkowane. Ale czy na prawdę zasługują na miano Elite?


Wreszcie jest opis celownika  Simmons WTC 1,5-50x20 Compact NightView. Jest to jeden z najmniejszych, ale już poważnych celownikw do broni pneumatycznej. Artykuł WojoHunt'a.


Czy jest sens zakładać do wiatrówki  tłumiki i separatory? Odpowiedź na to pytanie stara się znaleźć WojoHunt.


lad_prev.jpg (14756 bytes)

Proces  ładowania wiatrówek PCP to jeden z najważniejszych elementów celnego i bezpiecznego strzelania. Jak to robić najlepiej? Wszystko znajdziecie tu - w artykule WojoHunt'a.


arc_ls_prev.jpg (7412 bytes)

Porównanie czterech  Latarek LED aktualnie uznawanych za jedne z najlepszych w swoich klasach na rynku: CMG Infinity, CMG Infinity Ultra, ARC-AAA oraz rewelacyjna Inova X5 Tactical.


arc_ls_prev.jpg (7412 bytes)

ARC-LS czyli doskonała, bardzo nowoczesna latarka LED'owa firmy ArcFlashlight oparta na diodzie Luxeon Star. Opis przygotowany przez Yaro.


e3200_prev.jpg (11146 bytes)

Luminox NS3000 SEAL Diver Watch - zegarek zaprojektowany dla US Navy Seals przez szwajcarską firmę Luminox.


e3200_prev.jpg (11146 bytes)

Kilka słów o ostrzeniu noży - Przegląd ostrzałek, jak, kiedy i czym ostrzyć, jaką ostrzałkę zabrać do plecaka, a jaką postawić w warsztacie...


SureFire E1 Executive jest najmniejszą latarką znanego producenta najlepszych latarek taktycznych na świecie. Ale wymiary o niczym tu nie świadczą... poza wygodą noszenia i precyzją wykonania rzecz jasna.


Jak dbać o nóż... Masz już dobrą klingę? No to poczytaj jak konserwować ostrze, oś główną, blokadę, pochwę itp. Także dwa słowa o ostrzeniu.


e3200_prev.jpg (11146 bytes)

LOGUN Shot Counter - sprytny licznik strzałów. Dla każdego, kto ma wiatrówkę typu PCP jest to jedno z najwygodniejszych akcesoriów poprawiających komfort strzelania.


e3200_prev.jpg (11146 bytes)

Bushnel Elite 3200 - recenzja wysokiej klasy celownika optycznego uznanej amerykańskiej firmy opracowana przez Marcina Czerwińskiego. Optyka dla elity strzelców...


SureFire Centurion 2 to doskonałą osobista latarka taktyczna. Power of light! Latarek firmy SureFire używna nawet jednostka GROM...


Kieszonkowe wyposażenie każdego mężczyzny przydatne w każdej sytuacji - mikronarzędzia zwane też   MicroTools stają się coraz bardziej popularne na świecie... poznaj kilka z nich.


Dobór celownika optycznego. Jest rzeczą oczywistą, że dobra wiatrówka wymaga odpowiedniego celownika optycznego. Tylko czym się kierować przy jego wyborze? Wystarczy przeczytać.


Procedury montażu i zerowania optyki. Jak już będziesz miał konkretny celownik to tu znajdziesz przepis jak go założyć na broń i ustawić. Najlepiej od razu zacząć dobrze. Znajdziesz tu też trochę tarcz do ściągnięcia.


Nieco o tym, jak dbać o wiatrówkę. Trochę o czyszczeniu, trochę o smarowaniu i lufach. Nie wiesz jak pooksydować zarysowane miejsce? A może chcesz odnowić łoże w swojej wiatrówce...


Kilka słów o amunicji do wiatrówek. Jaki śrut wybrać? Materiały, przeznaczenia śrutu, zastosowania różnych kalibrów... to wszystko znajdziesz właśnie tutaj.


Czym się kierować przy doborze amunicji? Masa - bardzo ważny parametr o którym zapomina wielu strzelców. Prezentowana tabela mas śrutów w wielu kalibrach może być w tym bardzo pomocna.


Home