Guns.com.pl   

on-line since 1998

Piter's Airguns & Knives istnieje w sieci od 1998 roku... w tym czasie zaszczepiłem bakcyla strzelectwa u wielu z moich stałych czytelników. Strzelectwo, czyli hobby któremu oddany jestem od ponad dziesięciu lat jest i będzie w centrum moich zainteresowań, ale sporo miejsca poświęcam też na najlepsze współczesne noże oraz wyposażenie taktyczne i outdoorowe.

Po latach istnienia mojej strony (od 2001 roku już w aktualnej domenie guns.com.pl) widzę, że poza dostępem do wiedzy wielu z was pragnie też dostępu do topowego sprzętu. Wychodząc z tego założena na początku 2002 roku założyłem firmę - sklep internetowy P.S.T. - chcę w ten sposób zaoferować możliwość autoryzowanego nabycia najlepszych noży wybranych twórców z USA. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: about me - czyli kilka słów o mnie, autorze tej strony.


KONTAKT ZE MNĄ
- poprzez e-mail na adres podstawowy: pm@guns.com.pl pod którym staram się odpowiadać bardzo szybko, wręcz na bieżąco jeśli to tylko możliwe.
- jeśli w ciągu 24h (poza weekendami) nie otrzymałeś odpowiedzi, to proszę o ponowienie maila na adres zapasowy: pm.guns @ gmail.com (oczywiście również po usunięciu antyspamowych spacji przed i za znakiem @). Niestety niektóre serwery pocztowe i ich antyspamowe filtry wycinają maila i komunikacja bywa bardzo utrudniona, stąd zapasowy adres na serwerze gmail. Mam nadzieję, że to pomoże rozwiązać wszelkie problemy komunikacyjne.
- inne, dodatkowe dane kontaktowe (telefon), znajdują się także na stronie
about me

FORUM
- zawsze i o każdej porze wciąż zapraszam na forum o najlepszych nożach świata, wyposażeniu taktycznym, survivalu i przygodzie! Dla komfortu uzytkowników forum (aby wiedzieć z kim rozmawiamy) wymaga rejestracji. CustomKnives.pl


:: :: AUTHORIZED DEALER IN POLAND :: ::


Ostatnio dodane:

Akcesoria

- TAD Gear FAST Pack - plecakowy High-End

Noże

- Umnumzaan - szef w zastępach CRK

Noże

- Spyderco Chokwe - pająk z Afryki

Noże

- Professional Soldier - fixed EDC

Noże

- William Henry - definicja elegancji

Noże

- Mission MPK - twardziel z A2

Aktualnie dostępne (20 października 2020)

Noże manufakturowe:
(ceny podane w PLN z podatkiem VAT)

  • Chris Reeve Sebenza 31 Large
  • Chris Reeve Mnandi Boxelder Burl
  • Chris Reeve Inkosi x PDW Wave - limitowana edycja
  • szczegóły >>>


Noże Custom, Limitowane, Specjalne

  • Chris Reeve Sebenza 31 (prototype #9/31)
  • Ernest Emerson Custom Kwaiken
  • szczegóły >>>


Akcesoria:


:: :: SZCZEGÓLNIE POLECAMY :: ::

:: :: pozycjonowanie www.luczak.pl :: ::


Nie widzisz lewej ramki? Kliknij na banner poniżej!
gcpban2.jpg
No menu frame on the left? Click the banner above!