Walther CP-99 czyli nowa broń Jamesa Bonda w wydaniu na CO2. Recenzja Testona.


BSA SuperSport - lekka i składna rekreacyjno-myśliwska wiatrówka uznanej angielskiej firmy. Połączenie klasyki i technologii.


Makarov - znany każdemu sympatykowi broni palnej, klasyczny już pistolet. Poza nazwą, łączy go z moelem pneumatycznym także część oryginalnych podzespołów, z których powstaje jego wersja na CO2... co ciekawe, oba pistolety powstają w tej samej fabryce!


Webley Raider - ten udany model karabinka PCP to owoc współpracy szwedzkiej firmy FX i angielskiego Webley'a. Broń składna, celna i silna.


Walther PPK/s - kopia Walther'a PPK/s - słynnej broni James'a Bond'a.  Strzela tak szybko, jak tylko uda ci się ściągać język spustowy. System blow-back dodaje niespotykanego realizmu...


Wiatrówka o stałej lufie BSA SuperStar mk.II to poważna broń dla poważnych strzelców. Recenzja Jacka Doroszewicza wersji GL tego karabinka.


Pełny test wiatrówki Webley Tracker. w kompaktowej wersji "Carbine" uznanej angielskiej firmy Webley & Scott. Jest to broń silna i precyzyjna, ze stałą lufą, odpowiadająca najnowszym trendom w dziedzinie wiatrówek sprężynowych.

Update 01.04.2003 - nowe modyfikacje mojego Tracker'a.


Angielska klasyka BSA Lightning w wersji GL. Kompaktowa maszyna o sporych możliwościach. Opis Marscezar'a - zapraszam do lektury...


Broń   Daystate Huntsman mk.II czyli ultraprecyzyjna maszyna PCP do strzelań Field Target & Hunting. Recenzja szczęśliwego posiadacza - Wojtka Witkowskiego (WojoHunt).


Bliźniaki z zakładów Rohm:  Twinmaster Sport i All-Rounder w relacji Tony'ego Smeets'a. Artykuł z AirGunner'a w tłumaczeniu Marcina Czerwińskiego.


Test porównawczy  Xocet vs. Stingray czyli do kogo adresowany jest każdy z przedstawionych karabinków firmy Webley & Scott.


Karabinek Weihrauch HW97k należy do najcelniejszych karabinków sprężynowych jakie kiedykolwiek były produkowane. Tą rasową broń strzelców Field Target przedstawia jej posiadacz - Fred.


Opis silnego karabinka turckiego Hatsan 55S przygotowany przez Andrzeja Hałaburdę. Testy przebijalności, strzelanie na duże dystanse itp.


Obszerny opis bardzo silnego karabinka Diana 54 AirKing w relacji Marcina Czerwińskiego. Elegancja i moc pod kontrolą - testy celności (ilość przetestowanych śrutów robi wrażenie) oraz, co ciekawe... testy przebijalności.


Crosman C3576W - jeden z silniejszych rewolwerów na CO2 oraz opis legalnego w Kanadzie polowania z tej wiatrówki na króliki nadesłane przez Macieja Jastrzębskiego (z Kanady właśnie).


Weihrauch HW45 - najsilniejszy pistolet sprężynowy na świecie! Prędkość wylotowa na poziomie 175m/s to dla niego żaden problem. Celny, mocny, surowy - po prostu broń z charakterem...


Gładkolufowa broń na CO2 to z pewnością hit sezonu. Kolejny na naszym rynku pistolet CROSMAN CB-40 łączy w sobie przyzwoitą cenę, dobrą celność i zapewnia wspaniałą zabawę! Swoimi wrażeniami po zakupie CB40 podzielił się z nami Bartosz Słowiński "pszczolek" (pszczolek@startrekmail.com)


Weihrauch HW77 to ultra-celny karabinek pneumatyczny używany przez najlepszych zawodników Field Target na świecie, a jednocześnie szeroko dostępna wiatrówka o umiarkowanej, jak na swoje osiągi, cenie. Niemiecka myśl techniczna i wykonanie w najlepszym wydaniu...


Walther CP88 - idealna kopia Walthera Competition P88 znanego z zawodów IPSC, zasilana z pojemnika CO2. Magazynek pozwala na oddanie 8 strzałów, prędkość wylotowa ponad 100m/s. W USA nazywają go "Texas Beer Opener" - po prostu kosi puszki jedna za drugą!


Weihrauch jest niemieckim producentem doskonałej jakości wiatrówek o niewygórowanej, jak na ich jakość, cenie. Dobrym przykładem klasycznej, lekkiej i celnej wiatrówki tejże firmy może być Weihrauch HW30. Polecam go  każdemu, kto chce wejść w świat dobrej broni pneumatycznej.


Test gładkolufowego pistoletu pneumatycznego HW40 PCA frmy Weihrauch.   Zobacz co można "wycisnąć" z gładkiej lufy! Ja byłem mile zaskoczony ...


Garść informacji na temat pistoletów pneumatycznych. Znajdziesz tutaj podstawowe wiadomości na temat różnych rodzaów pistoletów, zastosowań oraz oczywiście trochę zdjęć ...


Pro-Sport angielskiej firmy Air Arms jest luksusowym, niewiarygodnie celnym karabinkiem pneumatycznym o wyglądzie klasycznego sztucera. Air Arms Pro-Sport spaniała broń, która z pewnością nie zawiedzie żadnego entuzjasty strzelania.


Home