faq_prev.jpg (11370 bytes)FAQ czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane mi pytania dotyczące broni pneumatycznej.


Rozrzut broni pneumatycznej - analiza zagadnień związanych z rozrzutem broni, a także praktyczne porady jak z tym walczyć (opracował Andrzej Marek).


Jak celnie strzelać z karabinka sprężynowego? - nieco teorii pracy wiatrówki, podstawowe praktyczne techniki poprawiające celność i odpowiedź na pytanie "jakich błędów unikać strzelając ze sprężynówki?".


Przestrzeliwanie broni pneumatycznej - szczegółowa analiza tematu (opracował Andrzej Marek).


Field Target - nieco więcej o tej odmianie strzelania z wiatrówki. Ramowy regulamin zawodów rozgrywanych w systemie FT - Hunter Style Shooting.


Indywidualny import pneumatyka jak sprowadzić do Polski swoją wymarzoną wiatrówkę? Teraz   jest to jasne. Wojtek Witkowski przetarł wreszcie szlaki i opisał całą procedurę krok po kroku.


Poznaj zjawisko odrzutu w sprężynowej broni pneumatycznej i dowiedz się, jak radzić sobie z nim strzelając z pistoletów sprężynowych. Jest to tyle istotne i ma na tak duży wpływ na celność strzału, że KAŻDY posiadacz sprężynówki powinien ten artykuł przeczytać. Tekst jest tłumaczeniem artykułu Iana Pellanta "Spring Recoil And Air Pistols". Trud przełumaczenia (a tekst wcale nie jest krótki) wziął na siebie Paweł Ryś i szczerze mówiąc należą mu się za to wielkie brawa!


Zezwolenie na zakup broni pneumatycznej, licencja strzelecka, badania, itp. - czyli droga przez piekło. Przeczytaj, jak chcesz strzelać z gwintowanej broni pneumatycznej.
Tekst przygotowany specjalnie dla entuzjastów precyzyjnego strzelania z pneumatyków przez kolegę Wojciecha Witkowskiego z Warszawy. On przez to przeszedł...


Przegląd konkurencji strzeleckich rozgrywanych przy użyciu broni pneumatycznej. Nie tylko do tarczy ...


Home