microholics_logo_e.jpg (16700 bytes)


microtech_logo_big.jpg (15171 bytes)Microtech Knives  to firma, która jako pierwsza na prawdę pokazała, iż nóż automatyczny to nie tylko kiepskiej jakości zabawki, ale też profesjonalnie zaprojektowane i doskonale wykonane narzędzia tnące dla każdego.  Microtech to także klasycznie otwierane noże, będące doskonałym podręcznym przyjacielem podczas wszelkich wędrówek - czy to w terenie, czy to w miejskiej dżungli. Technologie oraz materiały wprost z laboratoriów przemysłu lotniczego i kosmicznego, doskonały design a także najwyższej klasy specjaliści, technolodzy i projektanci, to właśnie źródło jedynego w swoim rodzaju ducha noży Microtech. Niesamowite w nożach Microtech jest też to, iż łączą w sobie dwie skrajności dziejowe - niezaprzeczalnie najstarsze narzędzie człowieka i absolutnie najnowszą technologię.

Dokładnie 1 czerwca 2003 postanowiłem, iż zagłębię się w temat noży Microtech na mojej stronie. Oczywiście poczatki są trudne, ale mam nadzieję, że z czasem będzie przybywało tu artykułów, zdjęć, filmów... wszystkiego, co wiąże się ze słowem Microholic. A kto to jest Microholic ? To każdy, kto zakochał się w nożach firmy Microtech... zakochał się w ich designie, w przyjemności płynącej z ich używania  czy po prostu wpadły mu w oko. Nieważna jest przyczyna. Jeżeli więc czujesz, że możesz jak ja powiedzieć: "My name is Piter and I'm Microholic" ... to witaj w klubie!


mt_menu_4.jpg (6585 bytes)

www.Microholics.org - to najstarsza organizacja skupiająca anonimowych microholików z całego świata i forum dyskusyjne miłośników noży Microtech. Oczywiście rozmawiamy tu o wszystkim, a nie tylko o nożach. Zapraszam do naszego grona!


mt_menu_3.jpg (23153 bytes)

Microholics' Glossary - czyli leksykon pojęć związanych z nożami firmy Microtech. Znajdziesz tu wszystko, co każdy Microholic wiedzieć powinien. Oczywiście leksykon będzie stale uzupełniany...


mt_menu_2.jpg (25591 bytes)

Noże Microtech w pigułce - skrótowy przegląd produkowanych przez firmę Microtech Knives. Oczywiście ta lista zawsze wymaga uzupełnień ale będę nad nią pracował.


mt_menu_6.jpg (26731 bytes)

Opisy noży Microtech - w tym miejscu znajdziesz bardzo dokładne opisy noży Microtech, z którymi miałem na tyle długo do czynienia, iż mogłem się pokusić o ich opisanie. Są to recenzje wydzielone spośród wszystkich opisów noży na mojej stronie.


Home