eshop_knv_s.jpg (10387 bytes)

Jak zamówić wybrany sprzęt...

Noże i wszelki inny sprzęt dostępny od ręki wysyłam za pobraniem pocztą lub kurierem - do wyboru. W przypadkach szczególnie wartościowych noży mogę poprosić też o wpłatę częściowego depozytu przelewem przed wysyłką. O cenę zapytaj emailem: pm@guns.com.pl. Na wszelkie e-maile staram się odpowiadać tego samego dnia, lub najpóźniej następnego dnia roboczego... chyba, że jestem na urlopie :)

Noże i wszelki inny sprzęt, który nie jest dostępny od ręki oraz modele nie ujęte na tych stronach, możemy sprowadzić z USA na  zamówienie. Czas oczekiwania to średnio 3-4 tygodnie. Przy takich zamówieniach wymagana jest zaliczka w wysokości 30-50% wartości zamówienia. O cenę zapytaj emailem: pm@guns.com.pl. Na wszelkie e-maile staram się odpowiadać tego samego dnia, lub najpóźniej następnego dnia roboczego... chyba, że jestem na urlopie :)

Jak zamówić wybrany towar lub potwierdzić cenę w PLN?
Należy wysłać e-mail na adres pm@guns.com.pl z tematem "zamówienie/zapytanie dot. .........." o treści zawierającej:

1. Nazwę i model zamawianego towaru (ew. dodatkowy opis)
2. Imię i nazwisko zamawiającego
3. Adres (ulica, nr domu, nr lokalu, kod, miejscowość)
4. Telefon kontaktowy (ważne np. dla kuriera)
5. Oświadczenie, że jest się pełnoletnim (obowiązkowo przy zakupie noża)

Potwierdzenie zamówienia oraz/lub potwierdzenie ceny dostaniesz e-mailem najpóźniej w ciągu następnego dnia roboczego, a najczęściej bezpośrenio po złożeniu zamówenia (chyba, że jestem na urlopie).

Sprawy cen, FV, zapłaty, transportu i terminów:

  1. Cena: Podane na stronie ceny SRP producenta (Suggested Retai Price, czyli sugerowana cena detaliczna producenta) służą do ogólnej orientacji w cenach, jakie sugerują producenci do sprzedaży detalicznej. Ceny te nie zawierają ani cła ani podatku 23% VAT. Każdą cenę (brutto) potwierdzam indywidualnie, gdyż poniższa oferta nie uwzględnia np. zmieniającego się kursu dolara.
  2. Przesyłka: Transport końcowy odbywa się za pośrednictwem Poczty lub w przypadku drogich noży za pośrednictwem firmy kurierskiej (Pocztex). Koszt transportu przy cenie pow. 1000pln brutto pokrywam ja, nie jesteś więc nimi w żaden sposób obciążany.
  3. Gwarancja: Każdy zakupiony sprzęt objęty jest dwuletnią gwarancją (na podstawie paragonu lub FV) oraz najczęściej dodatkową, wieloletnią gwarancją producenta.
  4. Ceny w PLN, które potwierdzam w emailu, to ceny brutto, które uwzględniaja cło i 23% VAT.
  5. Każda sprzedaż jest opodatkowana, więc otrzymasz paragon fiskalny lub FV.
  6. Jeżeli zamiast paragonu fiskalnego chcesz FV wystawioną na firmę, to do zamówienia dołącz także taką informację, a ponadto dane adresowe firmy i jej NIP.
  7. Zastrzegam sobie prawo ewentualnego dodatkowego zweryfikowania pełnoletności kupującego, przy zakupie noży!
  8. Zwroty: zgodnie z przepisami prawa przysługuje ci 14 dni na zwrot zakupionego towaru bez podania przyczyny, pod warunkiem iż nie był on używany i nie nosi żadnych śladów używania. Zwrot pieniędzy otrzymasz w terminie do 7 dni (z potrąceniem kosztów wysyłkowych).
  9. Zwroty nie dotyczą towaru sprowadzonego na specjalne indywidualne zamówienie oraz towaru zmodyfikowanego na potrzeby i pod zamówienie klienta.